Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kerüljem el azt hogy...

Hogyan kerüljem el azt hogy valaki a suliban igyon az üvegemből?

Figyelt kérdés

Tudom meglehetősen furcsa kérdés de elterjedt az osztályunkban az hogy iszunk egymás innivalójából tőlem is állandóan kér az egyik csaj inni és hát adok neki de nem szivesen mert hát tul sokat tudok róla

pl hogy van egy barátja de a srácot sok emberrel megcsaja és hát sajnos ezekkel az emberekkel smárol is és hát nekem meg felfordul tőle a gyomrom

de nem akarom megbántani es a képébe mondani hogy nem nem adok inni mert kitudja mi volt a szádba két órával ezelőtt szóval nem akarom megbántani de inni adni se akarok neki

szóval hogy kerülhetném el ezt a szituációt???


2017. ápr. 15. 01:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Megmondod neki, hogy háziorvosodtól hallottad,nem egészséges egymás után inni.
2017. ápr. 15. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ne érdekeljen mit gondol rólad egy számodra tök irreleváns személy. Sokkal könnyebb életed lesz, ha csak a számodra fontos emberekre koncentrálsz. Lesz majd aki megszól érte, hogy finnyás vagy, vagy ha már ott tartasz, hogy nem vagy menő, akkor csak a képükbe kell vágni, hogy neked nem kell 1000 ember az önigazolásodhoz, nevetni fognak, de belül irigyek. Mondd meg világosan, hogy nem adsz, mert te nem bírod ezt. Én fiúként se adtam senkinek, csak a közeli barátaimnak osztályba, ami 1-2 fő. Ne másoktól várd az önigazolást ilyen apró dolognál is :)
2017. ápr. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat 😃
2017. ápr. 15. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!