Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha egy lány akibe szerelmes...

Ha egy lány akibe szerelmes vagyok, és idáig nem jöttem be neki, külsőre, akkor stílus váltás segíthet? 15/F

Figyelt kérdés

2017. ápr. 19. 17:16
 1/4 anonim válasza:
Ez nagyon relatív. Rengeteg olyan ember van, akinek ha lehoznád az összes csillagot az égről, azt venné észre, hogy miattad lett sötét.
2017. ápr. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Egyrészt a lánynak kell egy szikra, hogy tetszél neki és ha eddig nem történt meg, akkor lehet, hogy nem is fog.

Ha fel szeretnéd hívni magadra a figyelmet, akkor a stílusváltás nem megoldás. Új ruhák egy vagyonba kerülnek.

Inkább csak próbálj vele több időt lenni kettesben, hogy jobban megismerjen. Bókolj neki. Napi 1 bók elég...ne legyen túl feltűnő.

Egy tipp: Ha összefuttok köszöntsd fel szülinapja alkalmából (még ha nincs is az) és gyorsan nyomj egy puszit az arcára. Ezen biztos meg fog rökönyödni és talán nem tudja hova tenni a dolgokat. És másnap, harmadnap kérdezd meg, hogy "Biztos nem ma van a szülinapod?" - mert neked olyan jól esett az a múltkori puszi.

Legyél vele vicces, határozott és kedves. :)

2017. ápr. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igaza van a #2- esnek. Minek változnál meg miatta? Elég butaság... Értem én, hogy szerelmes vagy, de te így vagy te. Ha így nem szeret, akkor hiába jön be neki az esetleges stílusváltásod, az nem lesz az igazi. De azért sok silert :)
2017. ápr. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Már lemondtam róla, egyszerűen semmi nem felelt meg neki, és kezdett bunkóskodni, tahóskodni nekem ebből elegem lett, és letettem róla a kezem. Azóta folyton érdeklődik irántam.
2017. ápr. 27. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!