Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem szeretik a lányok, ha...

Goalkeeper1 kérdése:

Nem szeretik a lányok, ha anyajegyes, májfoltos az arcom?

Figyelt kérdés
Sziasztok,16 éves fiu vagyok és egy jópár anyajegy vagy májfolt(nemtudom pontosan mi az) van az arcomon,testemen.A lányoknak vajon ez csúnyának tūnik?

#májfolt #Szeretik a lányok?anyajeg
2017. ápr. 20. 19:38
 1/2 anonim válasza:
nekem is van, sose kérdezte meg egy csaj se, hogy hány van illetve miért van nekem egyáltalán ilyenem. pontosabban emlékszem egy csajra, aki ezt kérdezgette nem csak tőlem, hanem másoktól is, de azért mert neki kifejezetten tetszett, állítólag. hozzá kell tenni, ha emiatt szorongsz és bánt téged jó eséllyel valaki jön és beszól majd érte. én ,ahogy megfigyeltem ezt olyan emberektől kaptam, akik reggel nem néztek tükörbe ;)
2017. ápr. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia,köszi!Tõlem sem kérdezte meg még egy csaj sem,és már szólt be nekem 1-2 személy..Nem szorongok eemiattDe mikor csajjal vagyok,barátnõimmel,picit szégyellem.És ez sokszor idegesitõ.
2017. ápr. 21. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!