Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Harmadik éve karatézom, azelőtt nem volt olyan sport, ami így megfogott volna. Nagyon sokat köszönhetek a karaténak( mentálisan is és fizikailag is). Viszont a helyzet az, hogy már nem élvezek annyira edzésre járni. Még az edzéssel és az edzővel nincs is gond, de maga a társaság és a légkör az, ami miatt mégis úgy érzem magam ott, mintha idegen lennék, bezárkózott. Van egy két ember akivel jóba vagyok, de amikor ők nincsenek, akkor totál egyedül szoktam lenni. Ez valószínű, hogy amiatt is van, mert elég klikkes a dojo, bár ez már a legelején is így volt.

Fogalmam sincs mit tegyek, teljesen tanácstalan vagyok. Hiszen ha arra gondolok, hogy abbahagyjam, akkor a sírógörcs kerülget, hiszen tényleg annyi mindent köszönhetek a karaténak, és úgy érzem, nem tudnám közölni az edzővel, hogy abbahagyom. Másrészről viszont tényleg nem érzem "otthonosan" magam az edzések alatt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Előre is köszönöm!


2017. ápr. 20. 20:08
 1/2 anonim válasza:
Az biztos, hogy csak megrontja a "kapcsolatotokat" a sporttal. Én is gondokkoztam hogy járjak mert érdekelnek a harcművészetek és az önvédelmi cuccok. A helyedben szünetet tartanék és majd ha úgy van, folytatnám. Ha úgy van és nem akarod elmondani fogd a tanulásra :'D.
2017. ápr. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Írni pedig majd megtanulok.
2017. ápr. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!