Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » üdv, könyvet írok! Szóval...

Bella55 kérdése:

üdv, könyvet írok! Szóval kéne egy téma vagy valami részletek lenn!?

Figyelt kérdés
sziasztok,,könyvet írok és kéne egy téma hogy miről is írjak vagy kiről,,kb olyan mint a újságíróság csak én most könyvne szeretném!!:)előre is köszönöm,!!és várom a tippeket!!S.O.S 1 hetem van rá vagy 2 ő!!:)
2017. ápr. 20. 20:10
 1/3 Pelenkásfiú ***** válasza:

Általában aki könyvet ír, annak már van valami ötlete és nem 1-2 hét alatta akarja összehozni. :D


Írj a III. világháborúról... úgy is itt van a nyakunkon :D

2017. ápr. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%
Szia! kiadói vezető munkatársként érdekelne, hogy milyen nyelven szeretnél írni? A magyar nyelvvel nehezen boldogulsz.
2017. ápr. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

hát ez így elég érdekes. azt mondod könyvet írsz? ebből nekem az jön le, hogy már írod! viszont ha témát kérsz, akkor valószínűleg egy betűt sem írtál le.

kezdetnek írj valami ifjúsági irodalmat, azt bárki össze tudja hozni. aztán ahogy javulsz, lesznek ötleteid is. :)

bocs, de két hét alatt? sajna ez nem ilyen egyszerű

2017. ápr. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!