Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez miert van? (pszichologus...

Ez miert van? (pszichologus tema) reszletek lent. Hosszu.

Figyelt kérdés
Miert van az, hogy evek ota jarok mar pszichiaterhez, es egyaltalan nem jon be, nem hasznal. Azutan bekerulok a megyeszekhelyen levo pszichiatriai osztalyra, es ott szo szerint semmit se csinalnak velem meg semmi pozitivum, de valahogyan megis jobb utana egy ideig? Most utoljara mikor bent voltam, azt mondtak, hogy jarnom kellene pszichologushoz is -a sajat varosomban- de en ugy erzem, hogy en csak oda akarok menni mert ugy erzem csak ott bizom meg a szakemberekben valamiert! De azt mondtak, hogy mivel ez a korhaz 30km-re van a lakhelyemtol igy nem mehetek oda csak akkor ha befekszek de azt meg nem lehet valami torveny miatt 1 hetnel vagy max 1 honapnal tovabb. Igy egy legetoseg maradt volna: abba a varosba lakcimbejelentes. Anya szerint (meg 17 vagyok, es gyerekpszichiatriarol van szo) ez nem megoldhato, mert akkor mindent at kellene jelenti. Pl haziorvoshoz is abba a varosba kellene jarnom. Aztan a csaladgondozotol kertem segitseget ez ugyben, de neki se sikerult pedig jofej volt mert a hipokrateszi eskure is hivatkozott hogy megfogadtak hogy meggyogyitjak az embereket ilyenek de ettol sem "hatodtak meg" es akkor se jarhatok oda! Hanem ebbe a varosba kell....nem a varos a lenyeg, hanem konkretan az a hely...igy elore tudom, hogy az egesz terapia szar lesz.es folosleges. Mihez kezdjek hogy megis bejarhassak oda??

2014. ápr. 3. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ez egy kicsit olyan, hogy ahhoz ragaszkodsz, ami lehetetlen, hogy ami lehetséges, azt le tudd degradálni. Így aztán tényleg nem kell megváltoznod, és foghatod másokra, a körülményeidre azt, hogy nem gyógyulsz meg.

BULLSHIT!

No menj és keressetek ott egy jó pszichológust, ahol laksz!

2014. ápr. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 homo ludensz ***** válasza:
A pszichiátriai osztály zárt a külvilágtól elszigetelt légkörében érezted magad jobban ha jól értettem illetve utána. Hogy érted hogy nem csináltak semmit? Arra vágytál hogy körülötted fog sürgölődni pszichidoki meg nővér? 3 hétig bent voltam Pesten egy klinikán s velem sem csináltak semmit. Kaptam infúzióban azt amit előtte meg utána tablettában de annyit sem beszélgettek el velem mint amennyit most neked leírok itt. Reggeli,vizit,ebéd majd vacsora. Ennyi volt a napirend mégis sok tapasztalatot szereztem a betegtársakkal való beszélgetések során. Barátokra leltem és nehéz volt elválni. Valójában csak olyanok tudnak felszabadúltan beszélgetni egymással akik hasonló cipőben járnak.
2014. ápr. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!