Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi vámot kell fizetnem...

Mennyi vámot kell fizetnem ezután a csomag után?

Figyelt kérdés

Rendeltem az ebay-en malajziából egy játékot össz értéke 10 ezer forint,de csak miután megvettem azután láttam hogy vám köteles.(eddig soha nem rendeltem eu-n kívülről)

mennyi vámot kell nekem ezért fizetnem?meg hogyan mert már paypalon kifizettem a játékot akkor a vámot mikor fizetem ki? amikor kihozza a postás akkor?



2017. ápr. 21. 14:20
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]


Csak áfafizetés várható rá, az is csak akkor ha megfogják a vámon, simán át is mehet. Az oldalon le van írva minden és ha fizetned kell arról külön tájékoztatnak majd. Ha megadtad a számodat a rendelésnél, első körben sms-t kapsz benne a fenti linkkel, majd postán a nyilatkozatot is megküldik.

2017. ápr. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!