Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ilyen nehéz nekem...

Miért ilyen nehéz nekem munkát találni?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyok munkanélküli(szakmám és érettségim van),előzőleg a postán dolgoztam de nem bírtam a sok stresszt ezért otthagytam(10 hónapig voltam ott) Annyira elkeseredett vagyok,nézem folyamatosan az álláshirdetéseket,küldözgetem az önéletrajzokat, 3 helyen is voltam, az egyiken a hölgy mondta mindenképp hív ha még nem sikerült akkor is(cseszett hívni és rokonát is vette fel) másik kettőre még várok. De nem reménykedem. Komolyan miben tellne hívniuk vagy értesíteni hogy bocs most nem te kellesz. Szomorú hogy sok helyen rokoni szál kell. Köszönöm mindannak aki elolvasta és válaszokat is.

2017. ápr. 22. 07:22
 1/2 Trafó1 ***** válasza:
Keress te is rokoni szálat, én is a rokonomat ismerősömet jó barátomat tolnám ne pedig egy idegent, sokkal több helyen próbálkozzál mint eddig egyik csak bejön, az hogy nem hívnak vissza nem jelent semmit, te is csak egy vagy a sok közül, minek volna fontos visszahívni, ha te nem érdeklődsz akkor neked sem fontos az állás.
2017. ápr. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer a munkaügyi központban segítettek. De nem a számítógépük adatbázisából, hanem jóindulatból fejből. Mert mint kiderült, nem minden állásajánlat kerül be az adatbázisukba amiről tudomást szereznek.
2017. ápr. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!