Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A csomagnak már ide kellett...

A csomagnak már ide kellett volna érnie?

Figyelt kérdés
Állítólag, szerda délelőtt feladtak nekem egy csomagot. De az még péntekre sem ért ide, érdekes módon. Budaörsről lett feladva a csomag ha minden igaz, én pedig vidéken lakom. Jól sejtem, hogy már pénteken meg kellett volna kapnom?

2017. ápr. 22. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogyan adták fel. A Magyar Postán nem csodálkoznék, nekem Győrből 6 nap alatt ért Nyíregyre egy csomagom velük. Futárcéggel viszont kellett volna. Azt gyanítod, hogy nem adták fel?
2017. ápr. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Még maximum, szerdáig várok vele... Sajnos azt gyanítom hogy nem adták fel. Ugyanis az illető törölte a gmail fiókját is időközben. Szóval nagyon erős a gyanúm, hogy ezt benéztem most. Igaz, minden adat, beszélgetés stb. megvan róla, tehát ha szerdáig nem érkezik meg a csomag, megteszem a feljelentést. De nagyon remélem nem lesz rá szükségem.

2017. ápr. 22. 11:25
 3/7 anonim ***** válasza:

'Ugyanis az illető törölte a gmail fiókját is időközben'


Na ez az az eset, amikor a postanak semmi koze semmihez. 100% hogy atveres aldozata vagy, ezert nem szabad soha elore utalni senkinek, akit nem ismersz szemelyesen.

2017. ápr. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mennyivel huzott le??
2017. ápr. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
17.000 Forinttal. - Ez sajnos egy olyan helyzet volt, amikor nem jött volna rá az ember hogy átverik. :) De tényleg. Semmilyen félrevezetést nem írt, nagyon közvetlen is volt... Ha valóban átvert, "le a kalappal" előtte. Mert neki akkor valószínűleg ez a "munkája"...
2017. ápr. 22. 14:09
 6/7 A kérdező kommentje:
De ha így is történt "sebaj". Jön még a kutyára teherautó azt szokták mondani, és fog is ha rajtam múlik. :) Persze, itt hivatalos szervekre értem a dolgot.
2017. ápr. 22. 14:10
 7/7 anonim ***** válasza:
csak ha sokan feljelentik akkor foglalkoznak majd vele, egyszer tesomat is atvertek masok is feljelentettek el is kaptak de penzt azt nem lehet tole visszavenni csak ha bepereled az meg ugye sokba kerul, es meg csak komolyabb buntetest sem kapott.
2017. ápr. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!