Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én érzem úgy, hogy nem...

Csak én érzem úgy, hogy nem ebbe a generációba kellett volna születnem? 15/L

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy egyszerűen nem ebben a világban tudnám megvalósítani önmagam. Úgy érzem, hogy a 80as évek végén/90es évek legelején kellett volna ilyen korúnak lennem. Gyakorlatilag a szüleim korosztályát irígylem, hogy nem egy ilyen eltorzult, internetközpontú világban kellett felnőniük. Na meg ne is említsem a Guns N' Roses-t, AC/DC-t, Metallica-t. A rock fénykora. Dióhéjban úgy érzem, hogy a lelkem valahol elkeveredett a 80as évek Amerikájában :D

Ezzel egyedül vagyok? Mondjátok, hogy nem! Aki úgy érzi, hogy nem ebben a korban kéne élnie jelentkezzen! Nagyon jó lenne találni valakit, aki hasonlóan érez. Kíváncsi vagyok. Válaszokat köszönöm :D <3


2017. ápr. 17. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem megvolt! :D


42/f

2017. ápr. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, jó lenne egy régebbi korban élni, de boldogulni ebben kell!
2017. ápr. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Nem vagy egyedül.

Jópár èvvel ezelőtt találtam egy könyvet Woodstockról. Elolvastam az első 3 oldalt ès jóformán bőghetnèkem volt, hogy nem voltam ott :D

Ja, ès Helloween Michael Kiske-vel, Iron Maiden, itthonról pedig az Ossian az örök kedvenc. Szerencsère az utóbbi kettőt mèg lehet látni. :)

2017. ápr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Konkrétan elbőgtem magam, amikor megtudtam, hogy '92ben volt Guns Budapesten. Köszönöm a válaszokat! Megnyugodtam kicsit, hogy nem vagyok egyedül😅
2017. ápr. 17. 21:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is valahova oda kellett volna születnem, egyetértek veled... 16/l
2017. máj. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én is így vagyok ezzel, sajnos.. 17f
2017. szept. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!