Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha alacsony vagyok lehetek...

Ha alacsony vagyok lehetek katona?

Figyelt kérdés
Székelyföldön élek s szeretnék MH 25/88-as katona lenni. 162-163cm vagyok,15 éves.Úgy gondolom,hogy nem fohmgok többet nőni,de még nem szeretnék neki fogni edzeni,persze azért túra stb során megpakolt hátizsák stb ami fejleszti az állóképességemet.És még valami(erre tényleg komoly válaszokat kérnek mint a fennt leírtakra is :) ) kettős állampolgár lehet Magyar Honvéd? Mivel itt születtem Erdélyben, Székelyföldön. ..

2017. ápr. 23. 11:49
 1/3 anonim válasza:
A tankokba előny a kis méret.
2017. ápr. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha minden mas megfelel, szerintem ezert nem fognak elutasitani, plane hogy amugysem tolonganak az emberek. Es mesterloveszeknel, vadaszpilotaknal, harckocsikban kifejezetten elonyben lehetnek az alacsony emberek.
2017. ápr. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ejtőernyős,könnyű vegyes zászlóalj :) szivem valasztottja.S hazaárulo vagy nem szeretnék missziókon is részt venni :)
2017. ápr. 23. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!