Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van ötletetetek, hogyan lehet...

Van ötletetetek, hogyan lehet gyorsan verset tanulni?

Figyelt kérdés

Az van hogy lesz a kormos istván versmondó és későn kaptam verset és egy ilyen nagyszabású versenyre nehéz felkészülni egy - 6 versszakos

- 8 sor/versszak versből

Egyébként a vers címe: Arany János-Juliska elbujdosása

ha valakinek van tapasztalata ezzel a verssel akkor írjon,mert akkor eggyütt osztozunk a sikeren!:) az is szólhat a akinek már volt köze a versmondóhoz!! Köszönöm! 13/L (6.-ikos)


2010. máj. 14. 18:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Képzeljétek sikerült!De még ez után is lesz verseny ugyhogy írjatok!
2010. máj. 24. 10:04
 2/4 anonim ***** válasza:
én elég gyorsan megtudom a verseket tanulni, úgy hogy lerajzolom őket... de ha ez nem menne akor olvasd át többször és egy lapra írd le a szavak kezdőbetűit és cs a lapot nézd és úgy mondd a verset... mmajd ha benne maradt a feejedbben akkor lap nélkül... és igen olt zöm a versmondükhoz, sokat megnyertem.... csak hát ovis voltam akkor:))
2010. máj. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
bocsi a sok elgépelésért, csak siettem :)
2010. máj. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Gratula,és kösz a tippeket majd kipróbálom!
2010. máj. 26. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!