Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy fiú akin nem tudom...

Van egy fiú akin nem tudom túltenni magam rajta. Megéri iskolát váltani?

Figyelt kérdés

Egy suliba járunk és mindennap látom.

El szeretném felejteni,de így nem megy. Szerintetek megéri sulit váltani?

Így hogy látom mindennap rossz kedvem van és nagyon magam alatt vagyok,enni se eszek,korház szinten állok. Van egy pár ember aki azt mondja h nem éri meg ezért váltani, és szerintem az nem éri meg hogy miatta tönkre tegyem a középsulis éveimet.

Szerintetek? Váltsak?



2017. ápr. 27. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:

miután elvégezted a középsulit egyre kevesebbet fogsz gondolni rá

emiatt tényleg nem éri meg, pár év múlva már csak nevetni fogsz az egészen

2017. ápr. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De még van 3 évem
2017. ápr. 28. 05:47
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt elfeljtettem h jártunk egy évig
2017. ápr. 28. 05:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha szerinted az segítene, hogy nem látod akkor szerintem mindenképp. Az egészségedet nem éri meg kockáztatni.

Nekem a volt barátom váltott sulit miután szakítottam vele. Szerintem jól tette, mert osztálytársak voltunk és mindkettőnknek könnyebb volt. És így most megint jóban vagyunk. A jóban az lehet kicsit túlzás de ha úgy adódik- mivel elég sokat vagyunk egy társaságban- eltudunk beszélgetni és nem kínos.

De lehet, hogy ezért nem éri meg egy suli váltás. Jön a nyári szünet lesz 3 hónapod, hogy megpróbáld túltenni magad rajta :)

2017. ápr. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm,eddig úgy néz ki h váltani fogok:)
2017. ápr. 29. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!