Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen karaktert tudnátok utálni?

Milyen karaktert tudnátok utálni?

Figyelt kérdés
Mondanátok olyan könyvbe való karaktert akit tudnátok utálni? Nem feltétlenül kell gonosz karakternek lenni. Mondhattok okot is ami miatt tudnátok utálni. Előre is köszi!

2017. ápr. 27. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igazából karakternél nagyon szeretem azt is, ha visszafogott (általában), azt is, ha őrült, azt is, ha beképzelt (de olyan aranyosan nagyképű, mint Nagy Márk), azt is, ha pszichopata, vagy, ha csak szimplán őrült. Ha viszont egy általam megkedvelt karaktert, úgy, hogy tisztában van vele, hogy azt teszi, és úgy, hogy még csak nem is sajnálj bánt, akkor igazán meg tudom utálni. Kivéve, ha őt jobban megkedveltem. De a "karaktermegutáltatás" egy igazán mély és hosszadalmas folyamat kell, hogy legyen ahhoz, hogy igazán tudjam utálni.
2017. máj. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 csatrad ***** válasza:
ha minden szituacioban, minden kerdesre, velemenyre beazonosithatattlan semleges valaszt ad.
2018. aug. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!