Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti regisztráltatok Anime...

Ti regisztráltatok Anime Addicts-ra?

Figyelt kérdés
Regisztrálni szeretnék Anime Addictsra, de rengeteg szabály van, és ez már konkrétan ilyesztő :D Szerintetek nyugodtan regisztráljak??

2017. ápr. 28. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Én regisztráltam, bár azóta sem használom. xD A szabályok miatt nem kell aggódnod, ez mind csak azért van, hogy elkerüljék a drámát. Így sokkal kevesebb az esélye, hogy találsz az oldalon utálkozó kommenteket és hasonlókat. :)
2017. ápr. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
69%
csak nyugodtan , megéri :D
2017. ápr. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
naná
2017. ápr. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Okés akkor már megyek is :D
2017. ápr. 29. 07:47
 5/7 anonim ***** válasza:
en el se olvastam, mivel csak amitt reggeltem, hogy normalisan kereshessek az adatbazisban illetve a ne csak MALon legyen listam
2017. ápr. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

Persze, hogy érdemes. A keresőt nem is lehet anélkül rendesen használni az adatbázishoz. Na meg vannak extrák is. ;) És ha csak infó kell, anime, akkor nem igazán kell szabályra figyelni, mert nem is nagyon van.


(Szabályok inkább a forumozáshoz, feltöltéshez, cseteléshez, ilyesmikhez vannak ott.)

2017. ápr. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem érdemes. A Myanimelist nagyobb közösség, sokkal naprakészebb és a felület is sokkal felhasználóbarátabb. Ha fórumozni nem akarsz, még csak a nyelvet sem kell különösebben ismerni hozzá.
2017. máj. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!