Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez a kérdés azoknak szól akik...

Ez a kérdés azoknak szól akik lottóznak vagy esetleg más szerencse játékkal játszanak!?

Figyelt kérdés

Elgondolkoztál már azon hogyha esetleg megnyernéd az ötös vagy a hatos lottót vagy bármelyik más szerencsejátékon a legnagyobb összeget mire költenéd azt a sok pénzt...és esetleg hogy megváltozna akkor az életed..??

Mire költenéd azt a pénzt??


2010. máj. 15. 10:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Én sportfogadáson szoktam tenni... de nem játszok soha nagyba.. mindig bíztosra megyek 1 kis + zsebpénzért, tehát felrakok úgy 150 ft-t és megnyerem az 5-6-7 x esét:) és hétvégén eliszom:D
2010. máj. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Nőre, drogra, piára!
2010. máj. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én Hawaii-ra költöznék
2010. máj. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mennyit nyernék.

Egyébként egy részét befektetném, hogy ne kelljen dolgoznom. Aztán 1-2 hobbim megvalósítanám, kiruccannék Párizsba, Marseillebe, Wellingtonba. Megnézném milyen egy luxushajó út. És minden nap későn kelnék.

2010. máj. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jah és elmennék egy halom F1-es futamra.
2010. máj. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
az F1es futam nem rossz ötlet :D
2010. máj. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ha megnyerném az ötöst a héten , akkor egyből felmondanák a munkahelyemen , aztán meg is venném az egészet a tulajtól , és akkor a kisfőnök , aki engem gyakorta szivat , visszakapná a sérelmeket . :D

leraknám a jogsit , vennék egy kocsit , csomó ruhát , házat , unokaöcsém vesekezelését lerendezném , nagy muteromat is meggyógyíttatnám , és ,, teljes szervizen menne át az öreglány "".

vennék csomó alkoholt , csomó füvet , csomó kprostit , aztán meghívnám minden ismerősömet egy nagy "eszem-iszom , most már én vagyok a leggazdagabb a környéken,, buliba :D

szóval szerintem elég jól telne az első néhány évet , de valószínűleg a sok pénz hamar a halálba is segítene.

hát igen...

de mindenhez lottót kellene vennem . lehet veszek is , ha összejön rá az apró , ha megnyerem megíróm majd mindenképp. :D

22/f

2010. jún. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!