Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fel lehet itt olyan kérdést...

Fel lehet itt olyan kérdést tenni, ami alatt nem kezdtek el pattogni és veszekedni ahelyett, hogy tudomásul vennétek, hogy lehet más vélemény is a tiéteken kívül, ami nem felétek irányuló személyes kérdés? :D

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Engedély megadva.
2011. nov. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem az aktuális témában feltett kérdés is meghatározza, hogy melyik értelmiségi szintet vonzza maga köré.


A másik, hogy itt a gyakorikerdesek.hu-n is meg lehet határozni, hogy melyik értelmi szint hol helyezkedik el.

például én azt vettem észre, hogy rengeteg értelmes kérdést tesznek fel az ezoterika kategóriában, viszont túl sok zakkant van ott ahhoz, hogy rendes fórumozást lehessen folytatni.


De velem is előfordult, hogy a válaszom egy kérdésre helytelen volt.

Egyszerűen más szempontok alapján válaszoltam meg a kérdést.

És az utánam bejegyzőnek hiába volt igaza, a rossz szöveg környezete és a bizonyító érve hiánya miatt vitába keveredtem vele.

De persze az 5-ik bejegyzés után sikerült jól érvelnie az illetőnek, ezáltal annak tisztességes módja szerint elismertem az igazát!


Ha már itt tartunk, ahhoz is kell gógyi, hogy felfogja az illető!

Hogy nem állja meg a helyét az állítása és bizony lehetnek neki is téveszméi.


Ritka, hogy válaszolók privátban írnánk meg az egymás felé irányuló személyeskedéseket.

2011. nov. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!