Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerencse inkabb vagy alkati...

Szerencse inkabb vagy alkati kerdes?

Figyelt kérdés
Habar nagyon fiatal vagyok, de nincs az eletemben olyan dolog amit ne ertem volna el. Persze volt amiert kuzdeni kellett, de tenyleg minden sikerult amit eddig akartam. Ez inkabb szerencse vagy akarat kerdese?
2010. okt. 5. 11:36
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Most dicsekedsz, és ehhez adjunk piros pontot. Mi a probléma, szerencse,nem szerencse, akaraterő.?
2010. okt. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem csak együtt működik.

Mind a kettő kell hozzá.

Ha arányaiban kéne megadnom, akkor azt mondanám, hogy 60% akarat, 40% szerencse.

Te hogy érzed, az eddigi életedben melyikből volt több?

2010. okt. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
attól függ, mik voltak a céljaid
2010. okt. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem, eszemben sem volt dicsekedni, nyilvan van olyan dolog amit nem ertem el es valamikor pedig akartam, de nem emlekszem ilyenre, igy bizonyara nem volt olyan fontos. Ha egy kerdesre nem tudsz valaszolni, nem muszaj am, ne erezd kenyszernek. A masodik valaszolonak koszonom, az arany amit leirtal jol illik ram is, ha belegondolok. A harmadik valszolonak, uj iskola, munkahely, kapcsolat, anyagiak.
2010. okt. 5. 12:08
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

nekem ezek nem túl sokat mondanak a céljaidról.


havi 5 millát keresel (bár valakinek az is kevés)? milyen suliba jársz, jártál? yale, vagy hasonló?

egyedi céljaid nem is voltak? pl. olimpiai bajnoknak lenni vagy ilyesmi?

2010. okt. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Alkat vagy akarat?Nem mindegy!
2010. okt. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, jo, hogy eszrevetted. Az alkatot arra ertem, hogy eleg elfogado vagyok, ami nem megy azt nem eroltetem tovabb. Illetve nincsenek elerhetetlen celjaim, nem akarok egy darabot a holdbol es a tobbi. Ugyanakkor, ha valamit tenyleg akarok es adottak a lehetosegek, akkor azt elerem. 18 eves vagyok, nem keresek 5 milliot havonta, de ez nekem nem is ertek. Jol erzem magamban a munkamban, annyit keresek, hogy eleg mindenre es felre is tudok tenni. Egy szoval se mondtam, hogy kiemelkedo celjaim voltak, ezek egyszeru, hetkoznapi celok megis a kornyezetemben vannak olyanok akiknek ezek sem sikerulnek.
2010. okt. 5. 12:44
 8/10 anonim ***** válasza:
60%

amiket írtam, nem elérhetetlenek. többeknek sikerültek már.


nincsenek nagy vágyaid, ezért könnyen teljesülnek.

2010. okt. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagy,és tudod miért? Mert így tudod látni az életed. Nagyon sokan sikeresek, jó kapcsolatban stb, de nem tudják értékelni, soha nem elégedettek azzal, amijük van. Sajnos neked is jönnek majd nehéz időszakok, de ezzel a hozzáállással azokon is könnyebb túljutni. Magyarországon ritka, ha valaki elégedett, boldog ember, és azt is gondolják ezekről, hogy kérkedik, felvág, pedig mindenkinek azon kellene igyekeznie, hogy így lássa a saját életét.
2010. okt. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Üdv!


-Nem vagy karrierista

-Nincsenek nagy igényeid-->nem vagy maximalista

-18 évesen még úgymond nincs semmi mögötted, max egy érettségi, vagy egy pénzes pasi, esetleg 1 benyalt munkahely

-Gyerek vagy, ugyanis ilyen kérdést nem teszünk fel, még ha értelmesnek akarsz tűnni akkor sem.

-szerencse nincs, csak alkat, ha nincs alkatom, akkor izomból áttöröm az akadályt-->nincs elérhetetlen cél.. csak merni kell nagyot álmodni, ha csöves vagy akkor megtudj venni 1 doboz cigit, ha gazdag akkor mikor veszel már megint 1 ferrárit.


A cél halál, az élet küzdelem

/Madách/


Szóval 18 évesen nem tudom mit értél el, de nem eleget, szóval ne üljél a babérodon...

Másrészt meg érjél még 1 kicsit..

2010. okt. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!