Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ugye nem nézik hülyének közép...

Ugye nem nézik hülyének közép suliban azt aki, mindenhol egyedül áll, akinek nincs baráti köre, akit annyira levegőnek néznek, hogy reggel az osztály társai nem köszönnek? (9-dikes/L)

Figyelt kérdés
2010. máj. 15. 11:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Semmi baj, minden osztályban vannak ilyenek. Én is ilyen vagyok, mondjuk nekem az osztálytársaim olyanok, hogy lenéznek, mert nem piálok, cigizek stb... Én ezért nem teremtek kapcsolatot velük, de ők sem velem. Van 1-2- lány az osztályból, akikkel néha beszélgetek, de nincs olyan kapcsolatnk, hogy például elhívjam őket délután vagy valami. Nálad is ez van ?
2010. máj. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Azt azért még hozzátenném, hogy nekem van 2 igaz barátom, akikre mindig számítok, így szerencsére nem vagyok tök egyedül.
2010. máj. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Aha
2010. máj. 15. 14:46
 14/15 anonim válasza:
Hát én meg tudlak érteni. Én pl azért nem barátkozok csak kevés emberrel mert elég sok a debil. Vannak akik állandóan csak a leckét akarják leírni meg, hogy súgjak nekik dogában. Vannak akik pénzt/kaját/innivalót/ruhát/telómat/mp3at stb. akarnak mindig kölcsönkérni. Vannak akik állandóan nálam akarnak lógni és nem szeretik ha pasimmal vagy más barátnőmmel vagyok. Na meg vannak akik csak alapból bunkók, kétszínűek, kibeszélnek a hátad mögött és kihasználnak. Szerintem inkább barátkozz fiúkkal. Nekem is fiúk a legjobb barátaim és ők sokkal normálisabbak...
2010. máj. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Lehet h nem adsz magadra eleget, azért néznek levegőnek. Legyél ari és egyből felszed 1 gavallér.
2010. máj. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!