Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan találhatnék meg valakit...

Hogyan találhatnék meg valakit, akit kb.10-12 éve láttam utoljára?

Figyelt kérdés
Szeretném megtalálni azt az illetőt, akivel 10-12 éve együtt voltunk kórházban, bár nem egy kórteremben. Nagyon jóban voltunk, de az évek elsodortak egymástól, és nem tudom már mi van vele. Értelemszerűen a kórházban nem adnak ki efféle információt. Tudnátok segíteni? Akármilyen kicsi segítség jól jön és nagyon fontos lenne. :)

2017. máj. 5. 17:05
 1/2 anonim válasza:
Ha emlékszel a nevére, akkor nézd meg telefonkönyvben, vagy a tudakozót kérdezd a számáról... Ha nem emlékszel a nevére, akkor sajnos a véletlenre kell bízni. Sok szerencsét! :)
2017. máj. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos csak a keresztnevét tudom, meg a születési helyét, de köszönöm a válaszod, hátha szerencsém lesz. :)
2017. máj. 5. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!