Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudom mit tegyek. Mi a...

Nem tudom mit tegyek. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Szóval,két gyereket nevelek egyedül. Az anyjuk alkoholista lett. Amit hó elején kapok pénzt: Gyerektartás (az államtól) :20.000 Ft,családi pótlék:30.000 ft,fizetés (egészségügy):130.000 ft. Ebből fizetni kell nekem,a gyerekeimnek a telefont (nekem 12.000 ft,fiamnak 8.000 lányomé 4.000 ft).Ezután csekkek mint pl.Invitel,kocsibiztosítás,minden hülyeség...Ez is kb. 50.000 ft-ot vesz igénybe. Plusz vettem egy motort amit megbántam egy picit,de az is 30.000 ft. Nem marad enni pénz,és most van a gyerekeimnek az osztálykirándulás. Próbálunk spórólni de nem tudunk! Kell kajára,mindent fizetni! Szóval fiamnak 9.000 ft a kirándulás és egyszerűen nem tudjuk kifizetni,és az osztályfőnök az meg kérdezgeti hogy miért nem megy. Azt mondja nem tud úszni meg stb

..De ezt nem hiszi el. Lányomnak is nemsokára lesz (abba reménykedünk,hogy lányomnak júniusba kell fizetni) de akarom hogy a gyerekeim menjenek kirándulni! Mit tegyek? Bocsi a helyeírási hibákért,telefonról írtam!



2017. máj. 5. 22:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát... vagy kölcsönkéred valakitől, vagy nem mennek a kirándulásra. Ismerem jól a filléres gondokat, sajnos fontossági sorrendet kell felállítani. A tanárnak egyébként nyugodtan megmondhatod, hogy anyagi nehézségek vannak, nem először fog ilyet hallani. Lehet, hogy az osztálypénzből ki is tudják neki fizetni és majd beadjátok később. Nálunk pl. ez elég általános dolog.


A motort nem tudod eladni? Csak hogy annyival is kevesebb legyen az anyagi teher. Ha azt írod, meg is bántad...

2017. máj. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!