Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha újságíró szeretnék lenni,...

Ha újságíró szeretnék lenni, milyen iskolát végezzek el; egyetemet? Esetleg kommunikációs szak? Melyik városban legjobb e-oktatás? Keresett egy újságíró, fizetődő állás?

Figyelt kérdés
2010. máj. 15. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:
70%

Mi volna, ha rákeresnél a Keresőben?

<---

Megsúgom, engem is érdekelt a dolog, és rákerestem, sok hasznos dolgot találsz régebbi kommentárok által.

Azért első kérdésre: Egyetemet

Második kérdésre: Akár, sőt, igen.

Harmadik kérdésre: Szintén megtalálod ezt is

Negyedik kérdésre: Tömegszakma, kétesélyes: Tehát vagy összejön, vagy nem.

2010. máj. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)

Sokat olvastam már a témáról, nem vagyok elveszve a világhálón, köszönhető a szabad információ áramlásának. Egyszerűen érdekelnének mások tapasztalatai is, akik mondjuk benne vannak már a dologban, vagy újságírónak készülnek. A legrosszabbakat nem hangsúlyozzák ezeken az oldalakon és gondoltam így talán megtudhatom, esetleg mik lehetnek a kivetnivalói, mikkel jár. Valószínűleg mindenki szeretne megfelelő anyagi hátteret, hogy később vállalhasson gyermeket és mivel még fiatal vagyok, nekem csak elképzelés volt az újságírás, mivel minden érdekel, szeretek írni. 15/L

2010. máj. 15. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!