Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Székesfehérváron melyik...

Székesfehérváron melyik Autósiskolában a legjobb az oktatás?

Figyelt kérdés
Természetesen tapasztalatokra vagyok kiváncsi,föleg olyanra aki most tette le nemrég a jogsit Székesfehérváron.Lehetöleg azt is mondja meg, mennyibe került és mennyi ideig tartott mire végzett.
2011. máj. 23. 22:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia


Én a speed-car-nál voltam, kresz oktató humoros, de mégis elmondott mindent maradéktalanul. Maga aki vezetni tanítot, azzal jól kijöttem igaz nem bénáztam, szóval nemtudom hogy ordibálós fajta-e. 3 éve csináltam, akkor 25ezer volt a kresz, 3ezer 1 óra, (10 rutin 20 forgalom) ez összesen 90+25= 115 erre jött rá két vizsgadíj (rutin, forgalom) amik úgyemlékszem 3500Ft-ba kerültek, bár úgytudom ez most változott. Vizonylag hamar megvolt ahoz képest hogy nyáron csináltam, amikor is általában sokan vannak, úgyemlékszem talán a beiratkozástól számítva 8.-9. héten volt a vizsga. Nyáron sokan vannak, ilyenkor elfoglaltak az oktatók.

Sok sikert.

2011. máj. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én a szfinxnél tanultam.Hasonlók a tapasztalatok,viszont tudom azt is,hogy amióta felemelték a vizsgadíjat,jóval többen buknak meg.Szerintem nem az áremelés okozza...Szerintem a szfinx méltán híres iskola,viszont az igazgató elég fura fószer...
2011. máj. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szfinx-et ajánlom én is, bár nem ott tanultam, de róluk hallottam a legjobbakat. Kisebb autósiskolákat kerüld, ha lehet. Lehet, hogy olcsóbbnak tűnnek, de ott jobban meg kell szenvedned a jogsiért.
2011. máj. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kössze, jól hangzik :D
2011. máj. 26. 13:38
 5/11 anonim válasza:
100%
Hát én a szfinx-et egyáltalán nem ajánlom, ami amúgy más néven az ati kft, akikről annak idején mindenkinek meg volt a véleménye. A statisztikákat is elég sunyi módon tüntetik fel a weblapjukon, nem is csoda: B kategóriánál ÁKO: 186.38%, elméleti VSM: 35.19%. Ahogy nézegettem a többi autós iskoláét talán ezé a legrosszabb.
2016. dec. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi az az ÁKO és VSM?
2016. dec. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

ÁKO: Átlagos képzési óraszám, gyakorlati órákra vonatkozik, vagyis 29x1.8638=54 órát vesz átlagban ott egy tanuló.


VSM: Vizsga sikerességi mutató, vagyis kb. az egyharmada szokott elsőre átmenni.

2016. dec. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezek az adatok hol érhetőek el publikusan?
2016. dec. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Jogszabály szerint a weblapjukon közzé kell tenniük.
2016. dec. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
És ezt mégis hány százalékuk tartja be? Három?
2016. dec. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!