Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gázpisztolyba rakétázó toldat...

Gázpisztolyba rakétázó toldat becsavarása, majd levágása hatásos?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Csak úgy futólag hallottam, hogy ha az öntöltős gázpisztolynak az elejébe belecsavarjuk a rakétázó toldatot, és levágjuk a kilógó részét, akkor kisebb eséllyel akad el, és egy kicsit messzebbre lövi ki a gázt a pisztoly.

Volt már aki ezt kipróbálta? Mennyire járt sikerrel ? Esetleg ha vannak még ilyen ötletek "tuningolásra" akkor szívesen várom :)

Köszi előre is a válaszokat.



#gázpisztoly #rakétázótoldat
2017. máj. 8. 18:46
 1/3 Csiß ***** válasza:
Hosszú távon szerintem nem egészséges,mert a "folyamatos" (használattól függ ugye) nyomás esetleg szét nyomja a spiáter szánt (vagy egyéb gyenge alkatrészt).Esetleg élesből átalakított gp-nél működhet,azok erősebb anyagból vannak.Nem próbáltam és nem is hallottam róla még.
2017. máj. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A menetének az átmérője 4 mm , a levágott részen van 1,5 mm luk az nem kerül rá . Akkor ha gázzal és gyatra riasztókkal tüzel nem kell semmi . Ez típus függvénye is , nagyobbak alkalmasak akadni de a teli tár első 2 lövése is kritikus . Ezért kell párat kihagyni és csőre tölteni , könnyíteni a tár munkáját .
2017. máj. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha olyanja van ugyis elakad.ezek játékpisztolyok játszani,annyit is érnek.Főleg az öntöltők,még a gp pártiak szerint is.Már aki nem gyerekes gondolatmenetű,a cinköntvény fegyverutánzatával.
2017. máj. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!