Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a fene lehet ez? Ki hívogat...

Mi a fene lehet ez? Ki hívogat 5 különböző +49-es telefonszámon?

Figyelt kérdés
[link]
2017. máj. 9. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
vedd fel és kiderül!
2017. máj. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

ezek németországi telefonszámok

amúgy vedd fel majd kiderül... engem anno svéd szm hívogatott kiderült hogy mindig félretárcsázott és valami Annát kerestek :D

2017. máj. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de ennyi különböző számról? dehogy veszem
2017. máj. 9. 22:09
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
dehogy vedd fel, uristen, nehogy kideruljon hogy mirol van szo, inkabb kerdezz vadidegeneket Magyarorszagon, hogy mi lehet ez.
2017. máj. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ha meg felveszem és csinál nekem számlát meg én lennék a hülye, hogy minek veszek fel ilyen számokat ? :D
2017. máj. 9. 22:26
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem se vedd fel. Ha van német ismerősöd kint, akkor nagy az esélye, hogy onnan de ha nincs, akkor ne vedd fel.
2017. máj. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"ha meg felveszem és csinál nekem számlát meg én lennék a hülye, hogy minek veszek fel ilyen számokat ? :D"


hagyjuk mán' ezt az urban legend-et! nem létezik ilyen

2017. máj. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nincs ilyen ismerősöm :D
2017. máj. 9. 22:39
 9/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"ha meg felveszem és csinál nekem számlát meg én lennék a hülye, hogy minek veszek fel ilyen számokat ?"


Nem azért, de épp attól vagy "hülye", hogy elhiszed ezt a baaromságot. A legrosszabb, ami történhet az az, hogy nem érted amit mondanak.

2017. máj. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!