Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az iskolaban van egy csomo...

Dead626 kérdése:

Az iskolaban van egy csomo igazolatlan oram es nemtudom hogy miert miert lehet?

Figyelt kérdés

16 eves vagyok 9 edikes kozepiskolas es tobb mint 40 igazolatlan oram van es nemtudom hogy miert nemjarok suli melle es nemsokat hianyzom nemertem hogy ez az oraszam mibol gyult ossze par honapja kikuldtek egy papirt hogy 6 igazolatlanom van most meg kuldtek egy papirt hogy vegyuk fel a gyermekvedelmisekkel a kapcsolatot telefonon.

Szerintem elgepelik a hianyzasokat vagy nemtudom egyik osztalytarsamnak is 22 igazolatlanja volt es az anyja bement hogy miert van ennyi neki es kiderult hogy hibasan irtak be es csa 6 volt neki igazabol enis tegyek igy mennyunk be szulovel a suliba hogy miert van ennyi? Es ennek mi a kovetkezmenye?



2017. máj. 10. 17:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha összegyűlik 50 igazolatlan, akkor megvonják a családi pótlékot.


Menjenek be a szüleid és vigyék az igazolási is, hogy egyeztessenek.

2017. máj. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!