Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha van jogsija az embernek,...

Ha van jogsija az embernek, akkor könnyebb a barátnő szerzés?

Figyelt kérdés

2017. máj. 14. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A jogsira nem tapadnak a nők, egy nyitott tetejű tűzpiros autóra, na arra már tapadnak.
2017. máj. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Baj lehet velem, mert a kocsira tapadó csajokat én semmibe sem veszem. Irodalmi megnevezésük itt vicces lenne, a szókimondóbb meg moderálással járna.

De az is szánalmas, akinek ilyen nő kell.

2017. máj. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Attól függ, hogy milyen barátnőt akarsz. Akit csak az erdekel, hogy te tudd őt furikásztatni es hogy legyen sok pénzed es kocsid, vagy aki tényleg szeret. Mert nem mindegy szerintem.
2017. máj. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi voltam. Persze,hogy nem ilyen barátnő kell... Inkább legyen 100db 1 éjszakás barátnőm mint egy olyan aki a kocsimra nedvesedik.
2017. máj. 14. 22:34
 5/6 anonim ***** válasza:
81%

Igen, mert a jogsi megszerzése bizonyítéka a briliáns szellemi teljesítménynek. Hiszen legalább általános iskolai végzettség kell hozzá, illetve egyes kategóriákhoz az írni, olvasni tudás a követelmény.

Továbbá, az érettséget is mutatja. 14 évesen is megszerezhető.

2017. máj. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó :DDDDDDDDDDD
2017. máj. 15. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!