Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek több barátot?...

Hogyan szerezzek több barátot? Többi lent

Figyelt kérdés

Szóval, tudom, hogy rengeteg ilyen kérdés van, de valahogy nem találok olyan választ, ami segitene. 13 éves lány vagyok. Az oszt. társam menőzik vele, hogy az ő profilját lájkolta ez meg az ember, meg hogy milyem jófej az xy.. és nagyon idegesítő. Ilyenkor jön az, hogy én nem ismerek annyi embert. :( Tudnátok segíteni, hogy hogyan szerezzek több barátot? Akár "internetfriends"-eket is. Köszii 😘

13/lány



2016. ápr. 16. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ezt egy vetélkedésnek fogod fel,akkor az már régen rossz!Nem az a lényeg,hogy hány barátod van,hanem hogy milyenek azok a barátok.Viszont ha több embert meg akarsz ismerni,akkor járj el társaságokba,és találhatsz mejd barátokat.
2016. ápr. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem a mennyiség számít.

Attól, hogy lájkolják egymás képeit, még nem barátok.


Én örülnék, ha egy barátom lenne...

2016. ápr. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!