Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Feladtam egy csomagot es...

Feladtam egy csomagot es utana kellett volna utalni a lanynak es nem meg sehol semmi 1hete. (tobbi lent) szoval mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Biztos hogy atvertek

A lany eloadta hogy atvertek mar es hogy amint kildom a bizonylatot hogy feladtam mar utal is de egy hete nem tette

Megvan a mamaja cime es a telefon szama

Mit csinaljak vele,? Valahogy muszaj kiszednem belole a penzt vagy railyeszteni hogy utaljon



2017. máj. 16. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Addig NEM adunk postára semmit amíg az illető nem fizetett, vagy a postaköltség árát ( utánvét pl ) nem fizette ki! Mennyi pénzről van szó?
2017. máj. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

7000rol

Tudom hog nem kellett volna de utolag mar mindegy de annyiban hagyni nem akarom

2017. máj. 16. 14:34
 3/4 A kérdező kommentje:
Meg azert ennyi miatt a rendorsegre se akarok menni mert ez tulzas ahhoz
2017. máj. 16. 14:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor mit vársz ? Írj neki hogy több fórumról szervezkedtek azokkal akiket átvert és fizesse vissza a stexet mától számítva 15.30tól 24 órán belül . Különben feljelented a csoporttal és kakukk ... Áruja nincs neki . A következő vétel-eladás futárral kell intézni , de ott is van néha hiba meg tróger .
2017. máj. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!