Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ingyen posta hogyan? hogyan...

Ingyen posta hogyan? hogyan tudok csomagot ingyen küldeni országon belül vagy akár külföldre? Pl ebayen, hogy csinálják?

Figyelt kérdés

2016. júl. 26. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

sehogy!


Kínából úgy tudnak, hogy a kínai állam átvállalja a postaköltséget "gift" küldemény esetében.

2016. júl. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy, úgy tudsz valakinek "ingyen" küldeni itt, hogy átvállalod a postaköltséget tőle!
2016. júl. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm a gyors válaszokat.
2016. júl. 27. 00:14
 4/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
Úgy tudsz "ingyen" postát ajánlani a vevődnek, hogy annyival drágábban adod, mint amennyi pénzt szeretnél belőle. Persze ebayen nem nagyon működik, mert nagyon más a belföldi, és a közelebbi-távolabbi országokba küldendő csomag/levél díja, de országon belül pl 1270-ért adsz egy 1000Ft-os terméket, akkor rá tudod írni, hogy "ingyen" van a posta. Azért az idézőjel, mert valójában te fizetsz érte, meg a vevőd is kifizeti végülis, de ő attól még "boldog" lesz, hogy "ingyen" van a szállítás...
2016. júl. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem, igazábol arra voltam kíváncsi, hogy sok pár száz ft os dolgot ingyen tudnak postázni ezek a kínaiak :D és nem nagyon értettem, hogy ez miért éri meg nekik. De most már minden világos köszönöm!
2016. júl. 27. 18:55
 6/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Anyagilag nem is biztos, hogy megéri nekik. Viszont sok olcsó cuccot eladnak, abból rengeteg pozitív megítélés lesz, így előbb fogsz tőlük drágább dolgokat is vásárolni, amin viszont van nyereség is.
2016. júl. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!