Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megéri elkezdeni az angolt?

Megéri elkezdeni az angolt?

Figyelt kérdés
Németet tanulok lassan 8 éve de egy rendes mondatot nem tudok elmondani. Elakarok kezdeni angolul tanulni mert ugy gondolom hogy sokkal több mindent érhetek el vele mint a némettel. 14/F
2017. máj. 16. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
HA ennyire nem vagy motivált a tanulásban, akkor mindegy, milyen nyelvet tanítanak neked, egyik sem fog jobban menni.
2017. máj. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rosszul ládot az egészet. A német utálom :) azért nem tanulom:)
2017. máj. 17. 06:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Elsőnek: nem mindegy. Pl én a fraciát utáltam, semmit sem tudok. Angolt megszerettem, ezért jól tudok.

Érdemes. Nem mellesleg az angol világnyelv és jól jön mindenhova.

(Mondjuk ez nekem nem volt elég motiváció középiskolában, ott csak rámragadt némi alapozás, de utáltam. Akkor fejlődött fel a nyelvtudásom mikor elkezdtem használni, és folyamatosan megszerettem, már ugyanannyira szeretem mint a magyart)

2017. máj. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!