Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogyan érdemes elkezdeni...

Hogyan érdemes elkezdeni online angolt tanulni?

Figyelt kérdés
Középsulis angolból olyan sok minden nem maradt meg és évekkel ezelőtt volt. Miért mondják sokan hogy nézzek sorozatokat angol nyelvvel és felirattal? abból mit értek?

2016. nov. 4. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:

A sorozat jó. Mondjuk sokak szerint a fordítottja is jó, hogy angol a felirat, próbáld ki mindkettőt.

Egyébként a doulingo.com -ot látogasd meg, nagyon jóóó.

2016. nov. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
* duolingo.com
2016. nov. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
úgy értettem, hogy angol nyelv+angol felirat, azt hogy értem én meg? hogy lehet úgy megtanulni? illetve angol nyelvtudásom elég gyenge, szóval az alapoktól akarom elkezdeni.
2016. nov. 4. 21:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Filmet nezni szerintem is a leghasznodabb, viszont akkor erdemesebb, ha mar kicsit jobban megy az angol, tehat ha mar tudod a fontosabb igeidoket, es a szavak egy reszet is megerted, mert akkor szotarazas nelkul is nagyjabol megerted, mirol szol a film. A szavakat, amiket feltunoen gyakran hasznalnak pedig meg tudod nezni a szotarban. De magyar felirattal ne nezd, mert ugy semmi ertelme.

Olvashatsz hireket is angolul, meg ha valami erdekel, angolul keress ra.

Egyebkent lehet kapni nyelvtanuloknak szant, kulonbozo negezsegure "lebutitott" regenyeket, amikben egyszeru szavakat hasznalnak, es a vegen le is vannak irva (arra mar nem emlekszem, hogy csak a szavak, vagy a jelentesuk is). Nekem amugy a Cambridge English Grammar in Use a kedvenc onallo tanulasra keszult konyvem, bar az is elvar egy alap tudast.

2016. nov. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne online akarj tanulni, hanem angolul akarj tanulni!


Vedd elő a középsulis könyveidet és kezdd el kiolvasni őket elölről úgy, hogy közben megoldod a feladatokat is!


Keress hozzá hanganyagot a neten és hallgasd rendszeresen, amíg már szint kívülről nem tudod! Az is nagyon hasznos, ha megpróbálod szó szerint leírni, amit hallasz.


Keress a neten ugyanolyan szintű (Beginner vagy Elementary kezdetben) gyakorló feladatokat, mindenfélét: reading, listening, grammar, stb.


Kezdetnek tanuld meg (újra) a számokat 1-től 999 999 999 999-ig, aztán ha ezzel megvagy, mondok még ötleteket.


A net tehát csak egy része legyen a dolognak.

2016. nov. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!