Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Budapesten tanuló nyíregyi...

Budapesten tanuló nyíregyi egyetemisták! Ti el tudnátok képzelni az életeteket otthon az egyetem elvégzése után?

Figyelt kérdés
Hasonló dologban gondolkodom, közgazdászként, hogy ott éljek egy pár évig még.

2017. máj. 17. 17:39
 1/5 anonim válasza:
Én nem vagyok egyetemista, de a párom Budapesten él, én pedig Nyíregyházán. Most okj-ra járok, bolti eladó leszek, ha minden igaz. Ha vége a sulinak költözök fel. Két hetente járok a páromhoz és sokkal jobb a közérzetem ott, pedig a családom itt van. Eszembe se jutna nem felköltözni, mert ezt a várost már ellepték az indiánok. Jó van ott is szép számmal, de munkalehetőség szempontjából vagy igázhatnék egy kínainak itt, vagy éhen halnék. Maximum látogatóba jövök majd haza.
2017. máj. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, bár igen annak is örülök, hogy megjelölted, hogy nem vagy egyetemista. Más a dimenzió, valószínűleg én is így döntenék a helyzeteyben.


Várom a válaszokat azért, ami releváns is :)

2017. máj. 19. 15:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. júl. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ménem?
2017. júl. 3. 18:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Minden további nélkül, sőt, ez a célom. Mivel orvosira járok, valószínűleg nem is lesz gondom a térségben való elhelyezkedéssel - ezzel szemben, pl. jogászként, közgazdászként végzett ismerőseim panaszkodnak, hogy nem találtak ott megfelelő állást, ezért aztán Budapesten maradtak vagy oda költöztek.
2020. okt. 30. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!