Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ujjlenyomat vétel?

Rapidio kérdése:

Ujjlenyomat vétel?

Figyelt kérdés

Ha lopással vádolnak miszerint egy széfből kivettem a pénzt és ott az ujjlenyomatom akkor az elég ok hogy lecsuklyanak?

Már írtam egy kérdést ami ehhez tartozik de ott nem térek ki konkrétan az ujjlenyomatra.

A lényeg hogy a bnőm nevelő anyjával leszámoltam kb 10millió ft t és most megvádoltak hogy kivettem közel 2m600ezret.

A széftől elkezdve a borítékokig és minden pénzen ott az ujjlenyomatom.

Szerintem még a széf kulcsán is.

Elég az ujjlenyomat ahhoz hogy olyan vádat emeljenek ellenem amivel lecsuknak?

Egy rendőr azt mondta hogy attól még hogy 4 n tudtuk elméletileg hogy hol a széf és hogy attól még hogy ott az ujjlenyomatom mindenhol az még nem elég terhelő bizonyíték.

Ez pontosan mit jelent?

Kell akkor aggódnom hogy rám verik vagy megnyugodhatok?

Előre is köszönöm a segítséget!



2017. máj. 17. 23:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha hozzányúltál ezekhez a tárgyakhoz, mert volt rá okod, vagy együtt voltatok a széfnél és úgy értél hozzá, akkor attól még nem loptad el.


De majd poligráffal kikérdeznek és ha ártatlan vagy akkor felmentenek.


Önmagában ha ott az ujjlenyomatod, még semmit nem jelent, hiszen az nem bűncselekmény, hogy betegyél vagy kivegyél pénzt, ha jogosult vagy rá.


Amúgy mire verted el a pénzt? póker? ku.rv.ák? drogok?

2017. máj. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem vettem el a pénzt.

Állok elébe a poligráfnak de azt nem fogadják el bizonyítéknak.

Pont ma mondtam bnőmnek hogy utána néztem és kiszálási díjjal együtt meg áll egy 100 ban.

De nem érdekli őket.

És nem hinném hogy ez miatt poligráf alá tennének.

2017. máj. 17. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!