Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tanúskodnom kell Budapesten,...

Tanúskodnom kell Budapesten, hogy fogják az útiköltséget nekem - vonattal oda-vissza 7000 Ft - kifizetni?

Figyelt kérdés
Mehetek pl. saját kocsival vagy Oszkárral? Merthogy azt nem fogom tudni számlával, jeggyel, stb. kifizetni-
2017. máj. 18. 05:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem Bp-i vagy akkor számla ellenében az utazási költséget téritik. Saját kocsinál változik a szitu,ott csak a soför kötsege számit a többiek nem.
2017. máj. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát köszi, akkor kell kérnem az oda-vissza vonatútra számlát, ezek szerint
2017. máj. 18. 08:58
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én saját kocsival mentem (illetve egy rokonoméval -ebből nem volt gond) és lemásolták a forgalmit, kifizették a benzindíjat a lakhelyemtől a tárgyalás helyéig. Utólag jött postán, ha jól emlékszem.
2017. máj. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tárgyaláson fogják megállapítani a költségeket. Persze vinned kell a jegyet.
2017. máj. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Egyelőre ez "csak" rendőrségi tanúskodás, a tárgyalás még messze van. Gondoltam, elmegyek Oszkárral, az gyorsabb és rugalmasabb, mint a MÁV - és olcsóbb is - , de ott valószínűleg nem kapok számlát. Esetleg lementem az autó megrendelésénél a rendszámot, a sofőr nevét, a fizetett összeget és az kinyomtatom? Vannak ilyen rugalmasak a rendőrségen, hogy azt elfogadják?
2017. máj. 19. 06:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!