Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bors-k személyes adataimmal...

Woldergramf kérdése:

Bors-k személyes adataimmal interjút adtam Mondták megcsinálják a a cikket kiadják. Le volt fixálva mikor, nem jelent meg. Telelóztam letették! írt újságíró emailt, rossz híre van főnökei el álltak kiadásától. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
2017. máj. 20. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivaaan???
2017. máj. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az jelenik meg náluk, amit akarnak. Fogadd el! Nem vagy érdekes nekik.
2017. máj. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

eddig jó rendben ,de minden adat fényképem neven születési helyem dátumom ott maradt náluk. Arról nem is beszélve,hogy emailben küldték el azt az újságíró nekem ,,,hogy rossz híre van már meg volt szerkesztve ezen a héten kiadásra lett volna ,de a főnökei elálltak a cikk nyílvonáságra hozásának.

Amint elolvastam az emailt azután rá 10 percre törölték . de elmentettem.

2017. máj. 20. 20:10
 4/4 A kérdező kommentje:
Arról nem is beszélve egy nyilatkozati szerződést iratattak állá velem a saját és az én ügyvédem is átnézte ,hogy hozzá járok a neven illetve az adataimhoz valamint a fényképemhez és a megszerkesztett cikkhez !
2017. máj. 20. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!