Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elhívjam a lányt randizni?...

Elhívjam a lányt randizni? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Multkor a médiában visszavittem egy ******* mivel elromlott két hét után és 5 éves garancia van rajta.


A pultnál egy goromba és egy otromba idősebb hölgy lekoptatott, majd jött egy fiatal dolgozó vagy gyakornok aki készséggel és kedvesen válaszolt, stb stb.


A végén felajánlotta a javítást amit én vissza utasítottam.


Egy hét múlva megyek az üzlet előtt és véletlen az üzlet felé tekintetem és azt az aranyos lányt pillantottam meg, majd rám mosolygott és köszönt én pedig egy határozott mosollyal az arcomon vissza köszöntem.


Szerintetek ha szándékosan többször bemegyek vásárolni nézelődni és rátalálok akkor megkérdezzem hogy munka után vagy hétvégén lenne e kedve valami programra ? :)

(Kave, seta, ismerkedes..)

Vagy csak a neve alapján jelöljem be facebookon -es kezdjek el vele irkalni?


20f... sok párkapcsolatom volt, de egyik sem így kezdődött. :)



2017. ápr. 5. 23:49
 1/3 Márkoooh0001997 válasza:
Szerintem egy próbát megér!
2017. ápr. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sok sikert tesó! :)
2017. ápr. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ne jelöld be facebookon! Menj oda és hívd el, az sokkal személyesebb :) Ha meg visszautasít, hát... Történt már nagyobb tragédia is.

20/L

2017. ápr. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!