Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szep napot nektek, Szerintetek...

Szep napot nektek, Szerintetek mennyi eurot kerhetnenk el ennek munkajara?

Figyelt kérdés

Segitsegeteket szeretnem kerni Also ausztriaban dolgozom, Becstol kB 80km-re beteggondozo es apolo kent, a csalad ide nyaron festetni szeretne, en arra gondoltam beajanlom a parom, mert ö festo, mazolo es tapaetazokent vegzett szakmat. Viszont nemtudjuk, hogy mi az az ar, amit elkerhetnek. A haz 1emeletes, van 3szoba,2db 5x5m-es kB es 1db 4x4m, van 2dbfurdo 3x3m es egy 5x5m, egy eloter .


Azert nincs ekezetem,mert nemet billentyus a gep! Megertesetek koszonom! Sok segitseg. Szep napot mindenkinek! :)



#Ausztria #Külföldi maszek #Fesöi allas
2017. máj. 22. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:

"mert ö festo, mazolo es tapaetazokent vegzett szakmat."


Nagyon fontos kérdés, hogy csak tanfolyamot végzett vagy ért is hozzá? Mert ha van egy papírja de még sosem látott festékesvödröt, akkor azért elég bátor próbálkozás lenne...

2017. máj. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Persze, dolgozik benne. Egyértelmű, hogy nem csak hasracsapva neki áll. Ezt ranulta 3évig és dolgozik benne, ért hozzá. Kérdező voltam :)
2017. jún. 4. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!