Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A környezeti körülmények...

A környezeti körülmények nagymértékben befolyásolják, hogy az ember mennyire képes koncentrálni a munkájára, tanulmányaira, párjára stb?

Figyelt kérdés

Pl. Ha valaki úgy él, h nincs megoldva rendesen a fűtés a lakásában, koszos konyha, fürdőszoba, de amúgy nagyjából közepes jövedelem..az nem jó a fejlődés szempontjából, ahhoz képest, akinél mindez meg van oldva, tehát tiszta szobában, tiszta lakásban él?


Kezdem magam rosszul érezni..próbálom elfojtani magamban ezeket a dolgokat, hogy egyszer vége lesz ennek, de az még több év. És komolyan kezdem érezni magamon, hogy ez sok nekem. Nem bírom idegileg, és a szívem is szokott fájni. Nem tudom, hogy emiatt van e mindez. Amúgy tanulok, nem is egy iskolában, dolgozok és még sok mindent teszek, hogy a jövőben ne így éljek, 24 éves vagyok.


2014. jan. 3. 14:28
 1/1 Gábor t ***** válasza:
Nekem a supradin bevált.Olvass utánna a vitaminoknak.
2014. jan. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!