Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A szüleim nem akarnak abba a...

A szüleim nem akarnak abba a suliba iratni amit kiválasztottam magamnak mit tennétek az alábbi esetben?

Figyelt kérdés
Pesten kinéztem magamak egy iskolát de a szüleim féltenek mert be kellene járnom a gimnáziumba 1-1,5óra utazás eddig nagyon gyorsan 5-10perc alatt ott voltam az általános iskolámban ezért azt mondják nem tudom elképzelni mit jelent bejárni korán kelni stb. 5-4,5ös tanuló vagyok úgy hogy ezzel biztosan nem lenne baj már nem tudom mmit mondhaték nekik. Szerintetek milyen indokkal győzhetném meg őket?
2017. máj. 27. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Összesen ennyi az utazási idő vagy oda 1 és vissza is 1 óra ?
2017. máj. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1óra oda 1óra vissza.
2017. máj. 27. 18:40
 3/6 A kérdező kommentje:
viszont az a gimnázium ami közel van nem tetszik és én inkább vállalnám a bejárást.
2017. máj. 27. 18:41
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is bejárok, 2x1 óra az út.

5-kor kelek, a busz 6:15-kor indul, 7:25re érek be.

Vissza 14:30-kor jön a buszom és 15:50re érek be.

Ha időben lefekszel aludni, akkor nincs gond, de sosem jó 5-kor kelni, akármennyit is alszol.

Esetleg kipróbálhatnád a kollégiumut is. Én is kolis voltam 1,5 évig.

2017. máj. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sokat hallottam a kollégiumokról és elment a kedvem.
2017. máj. 27. 18:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Ennyi utazas meg siman vallalhato. Rolam aztan akar a lustasag es kesonkeles, tokoles szobrat is mintazhatnak, megis mar lassan harmadik eve, hogy bejaros lettem es mindennap 5-5:45 kozott kelek, olykor kesoi hazaerkezesekkel. Es teljesen jol birom, 4-es atlagom van mellette, pedig eleg eros sulirol beszelunk, ja es zseni sem vagyok. A titok az elszantsag:) en nagyon-nagyon akartam ezt az iskolat es egyetlen percre sem bantam meg, hogy igenis bele mertem vagni es idejottem. Pedig engem is csak lehuztak, hogy altalanosba kocsival vittek es negyed-fel 8 korul keltem es hogy ezek utan megis hogy birnam en a majdnem masfel oras utazast tobbszori atszallassal? Ennek ellenere semmifele bajom nincsen es mint mondtam, az eredmenyeim sem olyan rosszak (na jo, van amibol igen, de pl.a matekhoz mar altalanosban is kreten voltam).
2017. máj. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!