Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért írnak az emberek kis...

Miért írnak az emberek kis "XD"-t?

Figyelt kérdés

Esküszöm már irritál ha valakinek írok és kis xd-ket ír vissza. Csak én vagyok vele így vagy más is? :'DD

Olyan flegma hatást kelt szerintem. Lehet túl furának tartanak az emberek...mondjuk van benne igazság. :'D



2017. máj. 28. 00:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

én még "xD"-n szocializálódtam és az "XD" bsz fel, és?

néha felgmán lehagyom a a shiftet és még ígyis gyakrabban lesz "xd" hetente, mint ahanyszor életemben összesen írtam "XD"-t, igen, ezekkel együtt...

Node mondok jobbant. telefonon az első betű automatiksan nagy, így manapság a messenger előzményeimben a leggyakoribb az "Xd" lenne...



'Oszt?

2017. máj. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem meg ez irritál: :'D
2017. máj. 28. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
csinike xd
2017. máj. 28. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez ingerel, bosszant?

A kérdéskiegészítésed első mondatából három vessző hiányzik. Helyesen írva: „Esküszöm, már irritál, ha valakinek írok, és kis xd-ket ír vissza.”

És, azon túl, hogy innen is hiányzik vessző, zavaros értelmű is: „Lehet túl furának tartanak az emberek”. Mi lehet?

Egyébként, a kérdéskiegészítés minden mondatából hiányzik vessző. A kérdésben pedig, a bosszankodásod okát írtad rosszul. Ugyanis, az, „xD”.

Esküszöm, hogy engem nem zavar, nem bosszant, nem bánt. De, gondolhattál volna azokra, akik hozzád hasonlóan, ingerültté válnak, ha olyat olvasnak, amit ők, másképp írnának.

2017. máj. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%
Hát ez kérdező szerintem hülyeség.... én mindig kis xd-vel írok , mert a kis xd és nagy XD közt mi a különbség? semmi.. annyi... hogy a kis xd-t könnyebb leírni gyorsabban, mert nem kell nagybetűre váltani, a lényegen nem változtat... mind1 is... ezt nem értem..felcsesz engem is ez a kérdés...
2017. máj. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!