Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tupac életben van?

Tupac életben van?

Figyelt kérdés
Tudom már csomó ilyen kérdés volt keresgettem is de azok többnyire több éves írások..Mit gondoltok?Él?Szerintem ha 20 év után nem adott jelet akkor sajnos valószínűtlen,bármennyire is szeretném..
2017. máj. 29. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
2017. máj. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ez komoly
2017. máj. 29. 22:23
 3/3 2*Sü ***** válasza:

Információ társadalomban élünk. Mindenki előtt ott van az eszköz, amivel kvázi bármilyen információt elérhet.


Google: tupac

1. találat: [link]

(Lásd jobb oldalon az „Elhunyt” részt, illetve a tartalomjegyzék „Halála” pontjait.)


Persze összeesküvéselméletek mindig is voltak és lesznek. Mint „köztudott” Elvis is él, Hitler is él, Petőfi is öregen halt meg Szibériában, meg még vannak ezzel így több ezren az elhunytak sorában. Meg persze erre bizonyítékot is lehet kreálni, hiszen vannak a világon hasonlóan kinéző emberek.


(Nota bene, ha valóban kamu is lenne a halála, akkor is belőle nem az embert, hanem a szerepet kapta a közönség, amit magából formált, így mint rapper, mint szereplő megszűnt létezni.)

2017. máj. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!