Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 1 kérdés : Örülnék, ha gyógysz...

Dr.Öcsi kérdése:

1 kérdés : Örülnék, ha gyógyszerész válaszolna. Xanax függőség után kórházba kerültem elvonóra. Nem sokat törődtek velünk. Mindegy leszoktam. Kaptam helyette rivotrilt a legerősebbet De Semmit nem használ. Van erre példa? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Bármilyen Farmakológiai hozzászólást szívesen veszek. Még annyit, hogy az alprazolam remekül hatott, csak túzásba vittem, ezért leszoktam 10nap zártosztály után. Köszi minden választ, bár főleg a tudományos oldala érdekelne.

2017. máj. 30. 10:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Ne hari, hogy nem vagyok gyogyszeresz, sot csak egy "kislany". Alprazolam-ot en is szedek, es pszichiatrian leszedtek rola. A rivotril nekem se hatott semmit. Valoszinusithetoen az oka az volna, hogy a rivotril hatoanyaga klonazepam, nem alprazolam. Az egy kicsit azert mas. A hatoanyag hasonlo, de nem ugyanaz! Frontint ajanlom igy elsore, vagy a dormicumot(midazolam) , az nekem hatott. :)
2017. máj. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, megkérdezem a pszihiáteremet az általad említettekről....
2017. máj. 31. 02:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!