Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kicsit hosszú, de nem tudom...

CsAnita23 kérdése:

Kicsit hosszú, de nem tudom hova fordulhatnék segítségért. Ti tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
szóval van egy féltestvérem, együtt lakunk. tavaly óta ez a ház az én nevemre került. egyedül nevelem a kislányom. 2műszakban dolgozok, anyukám segít a gyerekre vigyázni ha épp dolgozok. ő is itt lakik, ő a gyámja a féltestvéremnek aki 37éves pszichiátriai beteg. róla szólna a kérdésem. hogy tudnám kitenni a házamból? valami otthonba? semmi jövedelme nincs. ezenkivül semmit nem segít itthol. egésznap cigi, meg kávé amit persze anyám ráhagy mert valamilyen szinten tart tőle. szóval tudnátok tanácsot adni? ki tudna segíteni bedugni valami otthonba? hova menjek segítségért?
2017. máj. 30. 11:29
 1/3 A kérdező kommentje:
persze én is tartok tőle, itt a 2és fél éves lányom, nem akarom hogy akármi baja legyen. mert néha agresszív a báttyám. hiába szedi a gyógyszereit. én megveszem a kaját, a tejet a gyereknek, ő meg kizabál mindent a hűtőből. senkire nincs tekintettel. éjszaka nem hagy minket aludni, kifele mászkál cigizni, az ajtót nyitogatja, a villanyt kapcsolgatja, kezdek kimerülni kissé... és a gyerek sem alszik nyugodtan
2017. máj. 30. 11:36
 2/3 anonim ***** válasza:
15%

"hogy tudnám kitenni a házamból? ki tudna segíteni bedugni valami otthonba?"

Te is szép példát mutatsz testvéri szeretetből. hogy lehet valaki ilyen gusztustalanul anyagias? Bezzeg ha gazdag lenne, akkor nyaliznátok neki bőszen.

2017. máj. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem egyszer megverte anyámat, mikor terhes voltam akkor azt mondta hogy kivágja belőlem a gyereket, ezenkivül mikor apám meghalt, azt mondta leszarja. mikor volt jövedelme elitta mindet, ha 2milliót hozna a házhoz akkor sem tűrném meg. ha neked kéne rettegésben élned, nem tudom mit szólnál okoska
2017. máj. 30. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!