Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen könyvet ajánlanátok nekem?

Milyen könyvet ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés

Eddig amiket olvastam:

Per Jackson és az olimposziak

Alkonyat

Harry Potter



2017. máj. 31. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Keresgess a vörös pöttyös könyvek között, ha tetszett az alkonyat. Például Cassandra Clare könyvek, Libba Bray könyvek, Maggie Stievfater könyvek... Ezek mind természetfeletti, és kamaszosabb romantika.:)
2017. máj. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Rick Riordan: Olimposz hősei

>ez a Percy Jackson "folytatása". Az első könyv teljes egészében három új főszereplőre koncentrál, hogy megismerhessük őket, de a második könyv már csak Percy +2 új, a harmadiktól pedig mindenki rivaldafényben van.


Cassandra Clare: A végzet ereklyéi

>részek: Csontváros, Hamuváros, Üvegváros, Bukott angyalok városa, Elveszett lelkek városa, Mennyei tűz városa

>démonvadászok(Árnyvadászok), bonyolult szerelmi szál, klassz akció, érdekes Árnyvadász kultúra és történelem, jelenben játszódik, megéri megpróbálkoznod vele


Cassandra Clare: Pokoli szerkezetek trilógia

>részek: Az angyal, A herceg, A hercegnő

>1800 végén játszódik, Árnyvadász univerzum, tekinthető a Végzet ereklyéi előzményének, de teljesen önálló történettel és karakterekkel rendelkezik (kivéve pl Magnust, aki mindkettőben megjelenik).


Imre Viktória Anna: Kísértés Rt.

>vígjáték komoly történettel, nagyon kreatív alapötlet, én nagyon élveztem. Nem túl hosszú, kikapcsolódásnak, megmosolyogtatónak remek, bár azért a végefele kicsit dark lesz a sztori.


Jennifer L. Armentrout: Luxen

>részei: Obszidián, Ónix, Opál, Origin - Eredet, Opposition - Ellenállás

>bocsi, meguntam az összefoglalóírást, de ez is nagy kedvencem

2017. máj. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! A vörös pöttyös

könyveket elfogom olvasni. Az olimposz hőseiről már hallottam,de mégnem volt alkalman elolvasni.De mindenképpen elfogom.

2017. máj. 31. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!