Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most mit mondjak anyukámnak?...

Most mit mondjak anyukámnak? Valaki segítsen könyörgöm!

Figyelt kérdés
a fél éves telefonom elromlott mert a suliba a barátnőm billegett órán (a TÁSKÁMON de nem vettük észre)és a telefonom részén billegett.Magyarul a telefonomon billegett a vas székkel és egy részen berepett a képernyő nagyon halványan.És ilyen színes szarok,csikok, pöttyök vannak a képernyőn de nem is működik,csak néha zümmög meg hangokat ad ki.Lényeg elromlott és hogy mondjam el anyukámnak mer ő az a fajta aki leveszi a fejem minden kis szaron.és most tökre be vagyok parázva pedig nem is én csinaltam. Mondták suliba többen is h mi a baja valami kristály vagy nem tom mi szilánkosra tört a telefonomba.Valaki segitsen h mondjam el anyukámnak, meg ha tudja mi a baja az segítsen hogy mit tudok vele csinálni.Előre is köszönöm a válaszokat.A telefonom samsung galaxy A5 2015

#telefon #Samsung #elromlás #anyámlevesziafejem
2017. jún. 1. 16:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A billegő személy segítsen intézkedni kutakodni mert ez így fain .
2017. jún. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
de a billegő személy se tud mit csinálni ő is tiszta pánikba van, ki akarja fizetni a javítást vagy egy új telefont te a legjobb barátnőmnek nem engedem.
2017. jún. 1. 16:37
 3/13 anonim ***** válasza:
Megmondod szüleidnek, hogy mi történt. Ilyen egyszerű. Mi mást tennél? Elferdíted a történetet, hogy "leejtettem"???
2017. jún. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
meg is érdemled, hogy levegye a fejed anyád vett neked egy ilyen drága telefont és nem vigyáztál rá. Remélem legközelebb kapsz egy 10000 Ft-os buta telefont.
2017. jún. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Szóval a legjobb barátnődnek nem engeded. De amúgy abba azért belegondoltál, hogy ez pl nem egy 3000 forintos fülhallgató? Ez egy telefon, ami alaphangon sem olcsó, erre anyukád nyakába varrod inkább az árát. Végül is... Amúgy erre nem igazán van megoldás. Új telefon.
2017. jún. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
de le veszik a fejem! nem akarok telefon nélkül lebaszva lenni amikor nem én vagyok a hibás. :(
2017. jún. 1. 16:54
 7/13 A kérdező kommentje:
elosszor is nem az anyukám vette hanem az apukám aki elhagyott és aki pénzel veszi meg a szeretetem ! miért kell ilyen undokul nekem állni! nem én tehetek róla. soha nem kérnék anyukám kárára semmit! igy is van elég bajom a helyett hogy itt segítő kérdésre itt is lebasszanak!én is visszacsinálnám ha lehet!
2017. jún. 1. 17:03
 8/13 anonim ***** válasza:
összetört hát összetört ez van, nincs mit tenni. Tudom, hogy most ez egy tragédiának tűnik, de hidd el sokkal nagyobb tragédiák fognak még mérni az életben. Elmondod anyádnak mi történt, le leszel szúrva, majd elmúlik. El kell mondanod, túl kell esned rajta, ennél sokkal durvább problémák lesznek ha idősebb leszel. Idővel senki nem fog rá emlékezni.
2017. jún. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mondd el őszintén mi történt, és lesz ami lesz. Ha elkezdesz hazudozni össze-vissza, előbb vagy utóbb rájön, és onnantól azt sem fogja elhinni, ha jó reggelt kívánsz.
2017. jún. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
utolsó 2 válaszolónak köszönöm a RENDES kommentet!
2017. jún. 1. 17:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!