Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az baj ha 13 évesen tangát...

Az baj ha 13 évesen tangát hordok? Az baj ha merevítős melltartót hordok?

Figyelt kérdés

Mindennap hordok tangát és mindig ki mosom igy nem kapok el fertőzést? Előre köszi a válaszokat

13/Lány


2017. jún. 1. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:

A felső ruhádat is mosod?

Merthogy a fertőzés onnan is jöhet.


A merevítős melltartó meg lehet, hogy kell, hogy ha legalább "d"-s melled van. Csak vigyázz, hogy ne nyomja el.

2017. jún. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ööö. Szerintem kissé fura, legalábbis nekem eszembe se jutna O.o

13/L

2017. jún. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nyugodtan hordj tangát,ha abba érzed jól magad.Nem tudom mennyire kell komolyan venni ezt a fertőzés dolgot.Van aki szerint,csak annak nem ajánlott,aki amúgy is hajlamos a fertőzésekre.A merevítős melltartóval meg tényleg semmi gond.Enny idős koromba már nekem is volt akkora mellemm,hogy kellett a merevítős.
2017. jún. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez nem baj.
2017. jún. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Nem tudom mennyire kell komolyan venni ezt a fertőzés dolgot."

Teljesen.

Miért, kétséged van? Akkor kérdezz orvost.

2017. jún. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Vannak kétségeim.Amit fent írtam,hogy olyannak nem ajánlott aki hajlamos fertőzésre azt is egy orvos nyilatkozta.Nem mondom,hogy nem növelheti meg a fertőzés esélyét,de fura,hogy azzal jönnek,hogy a tanga elcsúszkál én pont azért váltottam,mert a bugyim bevágott meg egyebek a tanga meg nem csúszkál mindenfelé.A másik,hogy a tanga érintkezik az ánusszal meg a hüvellyel is így egyik helyről átjutnak a bacik a másikra.De a bugyinál is így van csak ott a hüvellyel meg a húgcsőnyílással érintkezik az anyag.Akkor ennyi erővel a sima bugyi is egészségtelen.Elfogadom,hogy okozhat gondot,de nem valószínű,hogy egy egészséges embernél is.
2017. jún. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
én is ezeket hordok. 14/L
2018. máj. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Na, a kérdezőt és egy válaszolót is töröltek.

Majd pár év múlva visszajöhetnek, addig meg kérdezzék az anyukájukat. Ez van...

2018. máj. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!