Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan tudja Bongo?

Honnan tudja Bongo?

Figyelt kérdés

Írtam neki ma. Mindent tudott.

Megjegyezném, hogy akiről beszélt nincs fb-je, még csak nem is beszéllünk mostanság.

De olyanokat ír, ami teljesen igaz. Tanácsokat ad, amit ha betartok, akkor mindig bejönnek.


2017. jún. 3. 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen általános információkat ad, amit bárkire rá lehetne húzni. Elég ha csak a saját adataidat adod meg és azokból szed információt. De ez sms-enként 500 forintért a hülyének is megéri, nem?
2017. jún. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem az, hanem olyanoknak is tudja a nevét, akiket senki sem tud rajtam kívül. S én ezt furcsállom.
2017. jún. 3. 12:01
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
És mi a nevük? Tömegnevük van?
2017. jún. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Laci,Liza,Viki. Ezek a nevük, de mindegyiknek a vezeték nevéz is tudja!
2017. jún. 3. 12:15
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne képzelj bele többet, mint ami. Ez egy program ami a megadott adatok alapján generál egy általános pozitív tartalmú üzenetet. Fontos hogy pozitív legyen mert akkor újra használni akarod majd a szolgáltatást és megint fizetsz nekik a lényegében semmiért. Az is fontos hogy általános legyen (mint a horoszkóp, jóslás, hasonló dolgok) mert te majd szépen úgy ferdíted magadnak a történetet hogy igazság legyen belőle a végére.


Mondok egy példát: Van Laci nevű ismerősöd, a program pedig azt a választ írja hogy "Laci minden nap rád gondol, tegyél valami lépést felé". Te pedig teszel, a gyerek pedig ezt pozitívan vagy negatívan is reagálhatja. Ha pozitív akkor szerencséd volt, csak a programnak semmi köze nem volt ahhoz hogy Laci tényleg gondolt-e rád vagy sem.

2017. jún. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez teljesen igaz:))
2017. jún. 3. 18:31
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

1: Volt már a kérdés!

2: Minden adatodat megadtad neki. A névjegyzéked is, ahol ott vannak az ismerőseid. Mégis mit gondolsz, honnan vette?

Tőled!

2017. jún. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Figyelj, én meleg vagyok és még is azt írta :a kiszemelt csajod bukik rád. Pedig Facebookon is csak ilyen lgbt szarokat kedvelek, tehát ez egy nagy szar
2019. máj. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!