Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Páros tatto, ti miket ajánlaná...

Páros tatto, ti miket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Nekem és a Barátnőmnek (tehát fiu volnék(18)) nagyon bejöttek az ilyen páros tattok, de túl egyszerűt nem akarunk, és arra lennék kíváncsi, hogy ti milyen tattokat ajánlanátok. Hozzáteszem, ne túl romantikusat írjatok. :D

2017. jún. 10. 16:05
 1/2 anonim válasza:

Esetleg egy szív, ami olyan mint egy zár, pl az lenne a barátnődön, és rajtad egy kulcs. :) Nem tudom ezt hova kéne, meg hogy mekkorába, szerintem ezt eldöntitek ti ha kiválasztottátok. :D

Vagy esetleg olyan, hogy az ujjatokra tehát kifelé , ( hogy melyikre az tetszés szerint) a fiúnak (nkd) egy hím oroszlánt , a lánynak pedig egy nőstény oroszlán. :D vaaaagy egy olyan , mintha gyűrű lenne , a fiúnak egy férfi korona , a lánynak pedig egy női :) :D az sem rossz ötlet szerintem hogy egy közösen kiválasztott rövid szerelmes idezetet ugyan oda tetováltattok :)

2017. jún. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, egy kis ötletet tudtam meríteni, remélem hamar összehozzuk mert már lassan kezd kikészíteni a furábbnál furább ötletekkel :Ddd
2017. jún. 15. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!