Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sötétzöld szemről mi jut...

Sötétzöld szemről mi jut eszedbe? Szép akár misztikus dolog. (Pl sötétkék- még óceán, világosbarna- sivatagi homok) nem fontos környezeti dolog legyen csak ezekről nekem ez ugrik be. És lehet többet is mondani

Figyelt kérdés
2014. aug. 8. 22:02
 1/2 anonim válasza:
Titokzatos erdő, vagy smaragd.
2014. aug. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ravaszság. Állítólag nagy kópék de nekem furcsák is annak ellenére hogy nekem is zöld,és nem (hazudok többet másnál és nem szivesen) én tartok tőlük, tutira árver érzés kerít hatalmába meg nemtudom megmagyarázni olyan misztikusféle,de ez csak amolyan érzet úgymond,tisztába vagyok vele, hogy a hazudozás az annyira gyakori hogy minden szeműre, kinézetüre igaz,tehát nincs alapja a kivételezésnek, negatív vagy pozitív megkülönböztetésnek. Jellem nem faji, vagy kinézeti vagy intelligencia kérdés, ez biztos!

A kék szeműeknek nemtom miért rosszabb a hírük. Mert azt olvastam, hogy érzékenyebbek az átlagnál. Na ezt a hiperszezitivitást pont hogy nagyobb számban barnáknál vettem észre deva kék se sokkal van lemaradva.

A zöld szem okosságáról meg van ilyen is olyan is, ahogy mindenféle-fajta korú, nemű stb. - nél. Ez tény!

Tehát ebből nem vonok le következtetést max. brahiból, hogy na csalfa kék, na ugye! 😉😉😉

ápr. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!